У Харкові за тиждень усунули десятки пошкоджень на водоводах

14:39  |  25.07.2022
У Харкові за тиждень усунули десятки пошкоджень на водоводах

Фото: city.kharkov.ua

Бригади КП «Харківводоканал» за тиждень усунули 71 аварійну ситуацію на трубопроводах холодного водопостачання, упорядкували 74 оглядові колодязі та капітально відремонтували 14 водорозбірних колонок.

Як повідомили на підприємстві, вчора ремонтники ліквідували вісім поривів на трубопроводах. Зокрема, три аварійні ситуації оперативно усунули в Індустріальному районі.

За словами начальника районної служби зовнішніх водопровідних мереж Володимира Сундука, роботи виконали на трубопроводі діаметром 400 мм на пр. Героїв Харкова.

«Цей трубопровід забезпечує водопостачання жителів приватного сектора у селищі Затишшя. Ситуація дозволяла ліквідувати пошкодження без відключення подачі води, і районні бригади у стислий термін впоралися із завданням. Також ремонтники усунули два пошкодження на ділянках трубопроводів холодного водопостачання на вул. Луї Пастер. Після завершення робіт провели обов’язковий благоустрій території», — наголосив він.

Як повідомили на підприємстві, сьогодні, 25 липня, ремонтники комплексу «Харківводопостачання» взяли у роботу 13 пошкоджених ділянок водоводів.

Повідомити про аварійні ситуації можна за тел.: 15-33. Для економії часу бригад харків’ян просять докладніше повідомляти про витік води, вказуючи місце витоку, точну адресу, а також надавати номер телефону заявника для уточнення.

Если вы нашли опечатку на сайте, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: