У Харкові за тиждень ліквідували понад 80 пошкоджень на водоводах

13:48  |  08.11.2022
У Харкові за тиждень ліквідували понад 80 пошкоджень на водоводах

Фото: city.kharkov.ua

Бригади аварійно-відновлювальних робіт Комплексу «Харківводопостачання» КП «Харківводоканал» за минулий тиждень усунули 83 аварійні ситуації на трубопроводах холодного водопостачання.

Також бригади за тиждень упорядкували 73 оглядові колодязі на водоводах із заміною запірно-регулюючої арматури і капітально відремонтували 23 водорозбірні колонки.

Зокрема, 7 листопада ремонтники ліквідували 11 поривів на трубопроводах та відремонтували 11 оглядових колодязів. Зокрема, у Київському районі усунули серйозну аварійну ситуацію на водопровідній магістралі діаметром 250 мм на вул. Пушкінській.

«Напередодні чітко скоординували комплекс відновлювальних заходів, який включав і перекладання ділянки трубопроводу. Тому запаслися необхідною спецтехнікою, обладнанням та матеріалами. Районні бригади успішно впоралися з відповідальним завданням та у встановлені терміни провели ремонтні роботи», — повідомив начальник Київської районної служби зовнішніх водопровідних мереж Віталій Чупандін.

8 листопада бригади Комплексу «Харківводопостачання» розпочали ремонт 19 пошкоджених ділянок трубопроводів. Зокрема, аварійні ситуації усувають на вул. Наталії Ужвій та вул. Кричевського.

Нагадаємо, повідомляти про витоки води можна за тел.: 15-33.

Если вы нашли опечатку на сайте, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: