У Харкові за підтримки єврейського благодійного фонду відкриють ще два пункти обігріву

14:28  |  14.12.2022
У Харкові за підтримки єврейського благодійного фонду відкриють ще два пункти обігріву

Фото: city.kharkov.ua

БО «Харківський єврейський благодійний фонд Хесед — Шааре Тіква» у партнерстві з територіальними центрами Київського та Салтівського районів відкриває пункти обігріву «Теплий хаб». Про це повідомили в міській раді Харкова.

У цих пунктах харків’яни зможуть зігрітися, отримати професійну психологічну допомогу та у випадку тривалої відсутності електроенергії підзарядити телефон.

Адреси пунктів обігріву:

  • вул. Валентинівська, 23-г, ст. м. «Студентська» (жовта двоповерхова будівля колишнього дитсадка). Графік роботи: з 9:00 до 15:00 щоденно, крім суботи та неділі;
  • вул. Багалія, 12, ст. м. «Пушкінська» або «Архітектора Бекетова» (рожевий одноповерховий будинок). Графік роботи: з 8:00 до 17:00 щоденно, крім суботи та неділі.

Новини та анонси заходів у «теплих хабах» публікуватимуться у телеграм-каналах за посиланнями: https://t.me/+kdm4pl3acmYxYWIy (Салтівський район) та https://t.me/+slhCxvVhOtpkMDky (Київський район).

Детальнішу інформацію можна отримати за тел.: (050) 392-21-71.

Проєкт реалізовано за фінансової підтримки глобальної єврейської гуманітарної організації «Джойнт» (JDC) та британського фонду «Всесвітня єврейська взаємодопомога» (World Jewish Relief).

Если вы нашли опечатку на сайте, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: