У Харкові за минулий місяць відновили 164 водоводи

14:42  |  01.06.2022
У Харкові за минулий місяць відновили 164 водоводи

Фото: city.kharkov.ua

Бригади Комплексу «Харківводопостачання» КП «Харківводоканал» у травні усунули 164 пориви на трубопроводах та впорядкували 265 оглядових колодязів у всіх районах міста. Про це повідомив заступник генерального директора — директор комплексу «Харківводопостачання» Владлен Волков.

За його словами, відновленням водопостачання переважно займалися на Салтівці та Північній Салтівці — житлових масивах, у яких після значних руйнувань на мережах подача води була відключена протягом двох і більше місяців. Так, без водопостачання там знаходилося 102 будинки.

«Після проведених масштабних ремонтів сьогодні без води залишаються лише два найбільш зруйновані будинки. Як і обіцяли, ми відновили зовнішні мережі в житлових масивах Північної Салтівки та житловому комплексі «Інтернаціоналіст». Пориви на водоводах у цьому районі виявлені поки що не всі, тому поступово відновлювальні роботи на трубопроводах продовжуватимуться», — зазначив Владлен Волков.

Також спеціалісти готують об’єкти комплексу до осінньо-зимового періоду. На всіх насосних станціях ведуться ревізійні та ремонтні роботи.

«Цього року всі планово-попереджувальні роботи на насосних станціях плануємо провести без відключення споживачів, щоб не створювати харків’янам додаткові проблеми. У червні продовжимо встановлювати пожежні гідранти, відновлювати вуличні колонки та усувати позаштатні ситуації на зовнішніх трубопроводах», — повідомив Владлен Волков.

За інформацією підприємства, вчора бригади комплексу відремонтували 13 пошкоджених ділянок зовнішніх водоводів і впорядкували вісім оглядових колодязів, а сьогодні, 1 червня, планують усунути п’ять аварійних ситуацій.

Если вы нашли опечатку на сайте, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: