У Харкові з початку року відремонтували сотні вуличних колонок

12:46  |  08.07.2022
У Харкові з початку року відремонтували сотні вуличних колонок

Фото: city.kharkov.ua

Бригади КП «Харківводоканал» з початку року провели поточний ремонт 650 водорозбірних колонок. Про це повідомив начальник виробничого відділу комплексу «Харківводопостачання» Андрій Личкатий.

«Для деяких харків’ян, які мешкають у приватному секторі, водорозбірні колонки, як і раніше, залишаються чи не єдиною можливістю забезпечити себе водою. Прекрасно це розуміючи, тим більше за нинішніх найскладніших умов воєнного часу, наші ремонтники негайно реагують на заявки містян щодо виходу з ладу колонок», — зазначив Андрій Личкатий.

Також він повідомив, що, детально проаналізувавши основні причини поломок водорозбірних колонок, на підприємстві налагодили ефективне виробництво деяких запчастин та механізмів, що дає змогу оперативніше усувати пошкодження. За його словами, ситуація з водопостачанням харків’ян у цьому напрямі повністю контрольована.

«Були у нас і честолюбні плани, які, на превеликий жаль, призупинила ворожа агресія. Зокрема, наші співробітники винайшли, а згодом виготовили дослідні зразки водорозбірних колонок, які не мають аналогів. Але впевнений, що згодом до цих розробок ми обов’язково повернемося», — підкреслив Андрій Личкатий.

Если вы нашли опечатку на сайте, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: