У Харкові з нуля відновлять школу, де ховався загін російського спецназу (відео)

14:42  |  23.05.2022
У Харкові з нуля відновлять школу, де ховався загін російського спецназу

Фото: izvestia.kharkov.ua

З початку повномасштабного вторгнення росії школа №134 у Харкові опинилася в епіцентрі боїв. Від елітної школи залишився лише фасад. Щоб дітям було де вчитися, школу, каже мер міста Ігор Терехов, доведеться зводити наново. Про це повідомляють «Харківські вісті».

Школа № 134 на вулиці Шевченка стала епіцентром боїв, коли окупанти увірвалися до Харкова у перші дні повномасштабного вторгнення. Але захисники Харкова дали відсіч ворогу.

На вулиці Шевченка окупанти захопили школу і відмовилися здаватися українським військовим. Тоді у лютому школу блокували російські спецназівці. Захисникам Харкова довелося ліквідувати їх просто на місці.

Зі школи, яка в цьому районі вважалася з елітних, залишився фактично лише фасад. Щоб дітям було де вчитися, школу, каже мер міста Ігор Терехов, доведеться зводити наново.

Щоб повноцінно звести школу, потрібно щонайменше 7-8 місяців, повідомив міський голова. Щоправда, зараз у Харкові розробляють концепцію того, як навчатимуть дітей під час будівельних робіт.

Руйнування навчальних закладів мегаполісу колосальні. Оскільки ворог практично щодня протягом двох місяців бомбардував місто з усіх видів зброї.

Если вы нашли опечатку на сайте, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter

Метки:

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: