У Харкові викрили двох чоловіків, які грабували квартири в пошкоджених будинках (фото)

16:45  |  08.12.2025
У Харкові затримали злочинців, що грабували квартири в пошкоджених будинках

Двоє мешканців міста віком 49 та 54 роки систематично проникали до квартир у пошкоджених будинках та викрадали звідти техніку, меблі та інші речі під час комендантської години.

У вересні до поліції надійшло повідомлення від 72-річного чоловіка про крадіжку з квартири по вулиці Метробудівників, пошкодженої внаслідок російської агресії.

У Харкові затримали злочинців, що грабували квартири в пошкоджених будинках

Під час розслідування поліцейські встановили, що до крадіжок причетні два місцевих мешканці 49 та 54 років. Зловмисники у комендантську годину приїжджали до пошкоджених будинків на автомобілі, підбирали придатні квартири, виламували двері та викрадали побутову техніку, меблі, сантехніку, батареї.

У Харкові затримали злочинців, що грабували квартири в пошкоджених будинках

Викрадене майно вони перевозили до власних квартир та гаражного приміщення по вулиці Академіка Павлова, а потім збували через інтернет-платформу оголошень.

У Харкові затримали злочинців, що грабували квартири в пошкоджених будинках

Під час санкціонованих обшуків були виявлені та вилучені речові докази. Обом підозрюваним повідомлено про підозру за ч. 4 ст. 185 (крадіжка) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі до 8 років.

Наразі вирішується питання щодо обрання підозрюваним запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою. Поліція перевіряє причетність затриманих до інших аналогічних злочинів.

Если вы нашли опечатку на сайте, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter