У Харкові встановлюють пересувні котельні

12:01  |  03.08.2022
У Харкові встановлюють пересувні котельні

Фото: city.kharkov.ua

КП «Харківські теплові мережі» встановлює пересувні котельні установки (ПКУ) для обігріву школи-інтернату і гуртожитку у Новобаварському районі. Як зазначив начальник Новобаварської філії ХТМ Вадим Хорольський, нова пересувна установка якісно замінить стару котельню у підвалі.

За його словами, також до цієї котельні буде під’єднано найближчий багатоквартирний будинок. Теплотрасу до нього не прокладатимуть, а під’єднають тепло від наявного пункту управління у приміщенні школи.

На підприємстві підкреслили, що актуальність пересувних котелень зросла після перших обстрілів 24 лютого.

«Такий собі «тривожний чемоданчик», який виробляє гігакалорії для опалення і легко перевозиться з місця на місце, для Харкова дійсно може стати порятунком», — пояснили у ХТМ.

Найбільше мобільних котелень встановлять у Холодногірському та Новобаварському районах міста, де відповідна специфіка будинків.

Як повідомив заступник технічного директора КП «Харківські теплові мережі» Олексій Лука, у місті вже встановили 9 пересувних котелень, а всього до початку опалювального сезону планується встановити 17. Роботи розпочали півтора місяця тому, і зараз триває процес підключення до внутрішньобудинкових систем.

Крім того, за словами Олексія Луки, розглядається можливість придбання пересувних котелень великої потужності (від 3 до 6 МВт) на випадок аварійної ситуації. Для порівняння, вже встановлені котельні мають потужність у половину МВт, а великі ПКУ здатні забезпечити теплом п’ять-шість багатоповерхівок.

Если вы нашли опечатку на сайте, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: