У Харкові волонтери привели до ладу після обстрілу один із дитячих садків

11:53  |  09.07.2022
У Харкові волонтери привели до ладу після обстрілу один із дитячих садків

Фото: city.kharkov.ua

Один із дитячих садків у Шевченківському районі привели до ладу після наслідку обстрілу та законсервували його на зиму. Прибирання пройшло в рамках волонтерської ініціативи «БУР» («Building Ukraine Together» – «Будуємо Україну разом») за підтримки КУ «Офіс реформ Харкова» та Адміністрації Шевченківського району.

До наведення порядку приєдналися представники громадської організації «Я врятований» і всі охочі, у тому числі мешканці інших міст.

Як повідомила завідувачка дитячого садка Наталія Конєва, снаряд потрапив у кілька груп, але від вибухової хвилі практично кожне приміщення дитсадка постраждало. Усього було вибито 107 зі 117 вікон, розбито багато меблів, повністю вигоріла одна з груп.

«Дуже неприємно, дуже боляче. Ніхто не думав, що дитячий садок може постраждати від цього. Наш дитячий садок, як маленька Україна. Ми – побиті, але не здалися», — сказала Наталія Конєва.

Як повідомив заступник керівника КУ «Офіс реформ Харкова» Дмитро Давид’янц, за минулий тиждень волонтери прибрали завали ще на двох об’єктах – у кафе у Новобаварському районі та в квартирі, де після попадання снаряда потрібно було забезпечити доступ тепловикам до батареї.

«Тепер включилися у комплексну роботу, якою займаємося вже понад сім днів. Це дитячий садок. Тут був різний спектр робіт — розбір завалів, спилювання дерева, понад 90 вікон потрібно було закрити. Це обов’язок кожного харків’янина — працювати над тим, щоб наше місто відновилося», — розповів Дмитро Давидьянц.

Він зазначив, що до наведення ладу у місті та роздачі гуманітарної допомоги можуть приєднатися усі охочі.

Если вы нашли опечатку на сайте, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: