У Харкові водопостачання відновлено у повному обсязі

10:50  |  17.12.2022
"Если горячей воды к Новому году не будет, я вас потеряю", - Кернес

КП «Харківводоканал» завершило роботи з відновлення водопостачання у всіх районах міста.

Як повідомив заступник генерального директора з експлуатації водопровідного господарства — директор Комплексу «Харківводопостачання» КП «Харківводоканал» Владлен Волков, усі насосні станції підприємства після відновлення стабільної подачі електроенергії працюють у штатному режимі.

За його словами, водопостачання абонентів відбувається безперебійно у повному обсязі, але при відключенні електроенергії знову можливі обмеження та припинення подачі води.

«Ворожа агресія не припиняється, і вчора знову були ракетні удари по критичній інфраструктурі України. Ми ретельно аналізуємо стан справ та оперативно вживаємо всіх необхідних дій, щоб ситуація з водопостачанням та водовідведенням у місті за жодних обставин не виходила з-під контролю. На завершення ще раз нагадаю харків’янам про необхідність завжди мати запас води на випадок виникнення екстрених ситуацій», — наголосив Владлен Волков.

Своєю чергою бригади аварійно-відновлювальних робіт продовжують ремонтні заходи на міських трубопроводах холодного водопостачання.

16 грудня вони ліквідували 13 пошкоджень на водоводах, а 17 грудня усувають 16 аварійних ситуацій.

Інформацію про аварійні ситуації приймають за тел.: 15-33.

Если вы нашли опечатку на сайте, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: