У Харкові внаслідок обстрілів пошкоджено майже тисячу сміттєвих контейнерів

19:18  |  03.06.2022
У Харкові внаслідок обстрілів пошкоджено майже тисячу сміттєвих контейнерів

Фото: city.kharkov.ua

З початку війни ворог обстріляв чотири спецмашини та пошкодив 986 контейнерів КП «Комплекс з вивозу побутових відходів». Про це на пресконференції повідомив директор КП «КВПВ» Олексій Артикуленко.

За його словами, увесь цей час підприємство не припиняло своєї роботи навіть під час обстрілів. Зараз на вулиці Харкова виїжджає 135-140 одиниць різноманітної спецтехніки, яка щоденно вивозить близько 6 тис. куб. м побутових відходів. Зокрема, з понеділка підприємство почало вивозити побутові відходи з мікрорайонів Північної Салтівки, які раніше інтенсивно обстрілювалися ворогом.

Також Олексій Артикуленко повідомив, що з 1 червня підприємство відновило нарахування за послуги з вивозу сміття.

«Зараз фінансові ресурси нашого підприємства закінчуються, і для продовження стабільної роботи підприємства необхідне надходження оплати від наших споживачів. Прошу харків’ян почати оплачувати послуги з поводження з побутовими відходами з 1 червня», — звернувся він до містян.

Зазначимо, здійснити оплату послуг підприємства можна у будь-якому відділенні банку, а також у мобільних додатках «Приват24»,  «Monobank», «Ощад24/7» та карткою «Visa» або «Mastercard» будь-якого банку на сайті підприємства.

Если вы нашли опечатку на сайте, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: