У Харкові викрито подружжя, яке працювало на ворога під час окупації Козачої Лопані

17:09  |  27.06.2024
У Харкові викрито подружжя, яке працювало на ворога під час окупації Козачої Лопані

Фото: t.me/prokuratura_kharkiv

За процесуального керівництва Дергачівської окружної прокуратури Харківської області повідомлено про підозру двом особам у колабораційній діяльності (ч. 2 ст. 111-1 КК України). Про це повідомили в Харківській обласній прокуратурі.

Підозрювані — подружжя з селища Козача Лопань. Під час захоплення російськими військовими населеного пункту чоловік з дружиною свідомо та добровільно пішли на співпрацю з ворогом.

38-річна жінка обійняла посаду «инспектора отдела внутренней политики Временной гражданской администрации Харьковского района Харьковской области».

За роботу на рф вона щомісячно отримувала 25 тисяч російських рублів. Серед її «обовʼязків» було створення позитивного іміджу держави-агресора, а саме видача російської гуманітарної допомоги.

Її чоловік став «старшим инспектором отдела благоустройства и оперативного планирования Временной гражданской администрации Харьковского района Харьковской области», за що отримував 30 тисяч російських рублів на місяць.

Правоохоронці викрили подружжя у Харкові, куди воно переїхало та намагалось «залягти на дно», залишившись непоміченими. Обвинувальні акти направлено на розгляд до Дергачівського районного суду Харківської області.

Если вы нашли опечатку на сайте, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: