У Харкові відзначили День захисту дітей

23:04  |  01.06.2022
У Харкові відзначили День захисту дітей

Фото: city.kharkov.ua

Заходи, присвячені до Міжнародного дня захисту дітей, пройшли 1 червня в усіх районах міста Харкова. Зокрема, дитяче свято організували в одному з гуртожитків Основ’янського району, де тимчасово мешкають родини, що втратили житло. Про це повідомили в пресслужбі мерії Харкова.

Від імені Харківського міського голови Ігоря Терехова малечу привітали організатори заходу — представники Адміністрації Основ‘янського району та Харківської гуманітарно-педагогічної академії. Вони передали дітям солодощі, іграшки, шкільне приладдя та літній одяг. Крім того, подарунки отримали маленькі пацієнти однієї із лікарень району.

Низку заходів також провели заклади освіти міста Харкова. Зокрема, педагоги Салтівського району організували для дітей фоточеленджі, вернісажі, віртуальні калейдоскопи та онлайн-концерти. Крім того, школярі взяли участь у флешмобі «Діти мають право на щастя!», в рамках якого малювали на асфальті, робили патріотичні фото та знімали відеоролики, демонструючи свої таланти.

Своєю чергою у закладах освіти Немишлянського району провели челендж «Світ очима дітей». Учні підготували сюжетні відеоролики, фото, малюнки та колажі, в яких представили власні спогади та думки щодо уявлення сучасного світу та свого майбутнього.

На честь свята у  Новобаварському районі провели відеофлешмоб «Сонечко миру», онлайн-виставку дитячих малюнків «Мир крокує по планеті!», а також зустріч з інспекторами ювенальної превенції та шкільними офіцерами поліції.

У Слобідському районі діти взяли участь у флешмобі «Ми діти твої, Україно!». У своїй творчості вони зобразили мрії про мирне небо та перемогу України, а також свою безмежну любов до рідного Харкова.

Крім того, харківські школярі взяли участь у творчому онлайн-марафоні «Діти Харкова — за мир». До відзначення Дня захисту дітей також долучилися й ті харків’яни, які наразі тимчасово проживають у різних містах України та світу.

Если вы нашли опечатку на сайте, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: