У Харкові відновили видачу гуманітарної допомоги “Пакет кожному громадянину”

22:12  |  31.05.2022
У Харкові відновили видачу гуманітарної допомоги “Пакет кожному громадянину”

Фото: kharkivoda.gov.ua

На 31 травня в Харківській області вже роздали близько 800 тис. продуктових наборів. Загалом допомоги потребують 1 млн 900 тис. осіб. Про це повідомила заступниця голови ХОВА Віта Ковальська.

Харківщина отримує гуманітарну допомогу за програмою «Пакунок кожному громадянину» із Дніпра, Тернополя і Київської області.

31 травня гуманітарний штаб отримав ще три вагони з продуктовими наборами. Їх розподіляють між пунктами видачі “Нової пошти” і “Укрпошти” в Харкові.

“Найнижчий відсоток видачі продуктових наборів у Харкові. На сьогодні роздали тільки 200 тис. пакунків, тоді як потреба складає 1 млн 200 тис. Зараз уповільнилося постачання наборів. Усе, що приходить – одразу віддаємо», — зазначила Віта Ковальська.

До поштових пунктів видачі щодня надходить від 12 до 15 тис. продуктових наборів.

«На пунктах видачі «Укрпошти» і «Нової пошти» працює 300 волонтерів, на логістичних базах — 150. Їм окремо наша подяка», — сказала Віта Ковальська.

Нагадаємо, раніше MyKharkov.info повідомляли, що змінився номер контакт-центру гуманітарної допомоги «Пакет кожному громадянину».

Если вы нашли опечатку на сайте, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter

Оставьте комментарий

*

  1. Jerry 1:26 | 01.06.22

    Получили сегодня на Бакулина. Консервов никаких — ни молочных, ни мясных. Крупа, мука, макароны, сахар и чай. Спасибо и за это.

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: