У Харкові в приватному секторі почали встановлювати контейнери для збору сміття

18:49  |  27.07.2022
У Харкові в приватному секторі почали встановлювати контейнери для збору сміття

Фото: city.kharkov.ua

Для мешканців приватного сектору Салтівського району, чиї будинки знаходяться на «червоних лініях», встановили контейнери для збору побутових відходів.

Як повідомили у КП «Комплекс з вивезення побутових відходів», зараз мешканці приватного сектору складають побутові відходи у пакетах перед своїми будинками, а працівники КВБО двічі на тиждень збирають їх та вивозять. Влітку на вулиці через це — неприємний запах, а бродячі тварини часто розносять сміття.

Щоб забезпечити чистоту та полегшити роботу комунальникам, на спеціальних бетонних майданчиках, віддалених від приватних будинків, встановили контейнери для збору сміття.

За словами заступника начальника автоколони №1 Євгена Гулія, їх перевірять у тестовому режимі у районі будинків на вул. Академіка Павлова. Якщо харків’яни підтримають нововведення, контейнери встановлюватимуть у зоні приватного сектору і в інших районах Харкова.

Директор КП «Комплекс з вивезення побутових відходів» Олексій Артикуленко підкреслив, що збір побутових відходів у контейнери, а не в пакети – спосіб більш цивілізований та економний. За його словами, підприємство й надалі готове вводити нові форми роботи, максимально зручні для споживачів послуг та робітників КП.

Если вы нашли опечатку на сайте, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: