У Харкові усунули сім пошкоджень на водоводах

15:14  |  23.06.2022
У Харкові усунули сім пошкоджень на водоводах

Фото: city.kharkov.ua

Бригади комплексу «Харківводопостачання» 22 червня ліквідували сім пошкоджень на ділянках трубопроводів холодного водопостачання та привели до ладу 13 оглядових колодязів.

Як повідомили в КП «Харківводоканал», зокрема, у Новобаварському районі ремонтники провели комплекс відновлювальних робіт на водоводі діаметром 300 мм на вул. Станційний.

Начальник Новобаварського району служби зовнішніх водопровідних мереж Євген Сальков зазначив, що бригади аварійно-відновлювальних робіт реконструювали трубопровід оперативно та якісно. За його словами, оскільки ця магістраль забезпечує водою велику кількість споживачів, на час робіт воду не відключали.

«Завжди націлені на те, щоб харків’яни у цей складний час не відчували дискомфорту під час проведення ремонтних робіт», — наголосив Євген Сальков.

23 червня робітники комплексу «Харківводопостачання» виконують відновлювальні роботи на 10-ти пошкоджених ділянках водоводів.

Для оперативної роботи бригад харків’ян просять докладніше повідомляти про витік води, вказуючи місце витоку, точну адресу та номер телефону заявника для уточнення.

Інформацію приймають за тел.: 15-33.

Если вы нашли опечатку на сайте, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: