У Харкові усунули 10 пошкоджень на водоводах

14:54  |  29.06.2022
У Харкові усунули 10 пошкоджень на водоводах

Фото: city.kharkov.ua

Бригади комплексу «Харківводопостачання» КП «Харківводоканал» напередодні усунули 10 пошкоджень на трубопроводах холодного водопостачання та впорядкували шість оглядових колодязів. Як зазначили на підприємстві 29 червня фахівці планують відремонтувати 13 пошкоджених ділянок водоводів.

Зокрема, у Немишлянському районі бригади займаються ліквідацією двох аварійних ситуацій. Так, на пр. Льва Ландау ремонтники усувають пошкодження на водоводі діаметром 500 мм, а на вул. Петренківській — на трубопроводі холодного водопостачання діаметром 150 мм.

«Бригади забезпечені всім необхідним для проведення ремонтних робіт, і тому водопостачання буде відновлене оперативно», — зазначив начальник районної служби зовнішніх водопровідних мереж комплексу «Харківводопостачання» Павло Гладков.

Також лабораторія санітарно-епідеміологічного контролю щодня проводить дослідження якості води. Фахівці підтверджують, що якість водопровідної води, яка подається в будинки харків’ян, відповідає всім санітарно-гігієнічним нормам.

Для економії часу бригад харків’ян просять детальніше повідомляти про витік води, вказуючи місце витоку та точну адресу, а також надавати номер телефону заявника для уточнення.

Повідомити цю інформацію можна за тел.: 15-33.

Если вы нашли опечатку на сайте, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: