У Харкові упорядковують вуличні колонки

17:10  |  03.06.2022
У Харкові упорядковують вуличні колонки

Фото: city.kharkov.ua

Бригади комплексу «Харківводопостачання» КП «Харківводоканал» у травні упорядкували 72 водорозбірні колонки.

За словами заступника директора з виробництва комплексу «Харківводопостачання» КП «Харківводоканал» Миколи Завади, до кінця літа бригади планують упорядкувати всі вуличні колонки міста. За минулий місяць найбільше водорозбірних колонок відновили у Холодногірському, Основ’янському та Новобаварському районах.

«Здебільшого, водорозбірні колонки розташовані у приватному секторі міста, там, де немає чи частково немає індивідуального підключення будинків до централізованої водопровідної мережі. Але сьогодні, за умов воєнного часу, саме вуличні колонки іноді були в пригоді мешканцям багатоповерхових будинків, коли вибухи порушували цілісність трубопроводів, і водопостачання у квартирах пропадало до усунення пориву», — розповів Микола Завада.

Також у всіх районах міста продовжують відновлювати подачу води до будинків харків’ян. Вчора ремонтники ліквідували чотири пошкодження на трубопроводах холодного водопостачання та упорядкували 14 оглядових колодязів.

Зокрема, в Салтівському мікрорайоні, що найбільше постраждав від обстрілів, ремонтники завершили відновлювальні роботи на трьох зруйнованих ділянках зовнішніх водопровідних мереж і упорядкували два оглядові колодязі. Сьогодні бригади взяли у роботу сім ділянок пошкоджених водоводів.

Если вы нашли опечатку на сайте, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: