У Харкові у п’яної матері, яка кидалася у бійку з поліцейськими, медиками та перехожими, забрали дитину та передали бабусі

11:54  |  02.07.2022
У Харкові у п'яної матері, яка кидалася у бійку з поліцейськими, медиками та перехожими, забрали дитину та передали бабусі

Фото: hk.npu.gov.ua

Дитину передали бабусі. Життю та здоров’ю хлопчика нічого не загрожує. Відносно правопорушниці складено одразу кілька протоколів про адміністративні правопорушення. Про це повідомили в пресслужбі поліції Харківщини.

1 липня до поліції надійшло повідомлення від небайдужих людей про те, що у Слобідському районі без догляду бігає дитина і плаче. Працівники ювенальної превенції та патрульної поліції прибули на виклик.

На вулиці правоохоронці виявили 36-річну жінку, що перебувала у стані сильного алкогольного сп’яніння. Поруч з нею знаходився 5-річний син. Дитина була налякана та плакала.

При спілкуванні жінка поводилася агресивно, кидалася у бійку з поліцейськими, медиками та перехожими.

Співробітники поліції склали стосовно матері адміністративні протоколи за статтями 184 (невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей), 173 (дрібне хуліганство), 178 (розпивання пива, алкогольних, слабоалкогольних напоїв у заборонених законом місцях або поява у громадських місцях у п’яному вигляді) Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Правоохоронці розшукали бабусю хлопчика та передали їй дитину.

Если вы нашли опечатку на сайте, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: