У Харкові цілодобово відновлюють електропостачання у будинках містян

11:29  |  28.06.2022
У Харкові цілодобово відновлюють електропостачання у будинках містян

Фото: city.kharkov.ua

Працівники КСП «Харківміськліфт» продовжують займатися технічним обслуговуванням ліфтів та внутрішньобудинкових мереж, а також цілодобово усувати аварійні ситуації та відновлювати електропостачання.

Як повідомили у Департаменті житлово-комунального господарства, колектив підприємства з початку війни усі свої сили спрямував на відновлення світла у будинках харків’ян, яке зникає внаслідок обстрілів окупантів.

Так, якщо 6 червня у Харкові було зафіксовано 97 довгострокових відключень електропостачання, то зараз, завдяки ремонтним бригадам, їх кількість зменшилася до 55.

Найбільше таких відключень — у Київському районі, де через пошкодження зовнішніх мереж без світла залишаються 39 будинків, а також у Салтівському районі — сім, у Шевченківському — п’ять, у Холодногірському та Немишлянському — по два будинки. Такі відключення знаходяться у компетенції РЕМ.

На підприємстві зазначили, що у неділю, 26 червня, стосовно роботи внутрішньобудинкових електромереж до КСП «Харківміськліфт» надійшло близько 70 заявок, з яких 37 фахівці підприємства вже виконали, а 29 пов’язані з аваріями на зовнішніх електромережах.

Если вы нашли опечатку на сайте, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: