У Харкові триває реконструкція котелень і теплових пунктів

13:28  |  14.06.2022
У Харкові триває реконструкція котелень і теплових пунктів

Фото: city.kharkov.ua

КП «Харківські теплові мережі» продовжує реконструювати котельні та центральні теплові пункти за програмою Світового банку. Про це повідомили в пресслужбі Харківської міської ради.

Зокрема, в Індустріальній філії на котельні по вул. Миру закінчується облаштування фундаментів під нові котли. У Салтівській філії просуваються роботи по вул. Джерельній, розпочато реконструкцію котельні у сел. Кулиничі.

Своєю чергою Київська філія займається відновленням котелень «Північ-3» та «Північ-5», які найбільше постраждали внаслідок обстрілів по Північній Салтівці. Крім того, сьогодні відновлюють подачу гарячої води у 522-й мікрорайон. За словами начальника філії Михайла Самойленка, відповідні центральні теплові пункти готові до роботи.

Крім того, прискорюються ремонтні роботи на котельні онкоцентру по вул. Гуревича. Також тривають магістральні перекладки на вул. Олеся Гончара у Київському районі та на вул. Космічній — у Шевченківському. Там ремонтні бригади реконструюють ділянку магістралі діаметром 1200 мм.

Если вы нашли опечатку на сайте, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: