У Харкові створять координаційну раду з волонтерами

18:15  |  28.07.2022
У Харкові створять координаційну раду з волонтерами

Фото: city.kharkov.ua

Харківський міський голова Ігор Терехов ініціював створення координаційної ради, яка об’єднає міську владу та волонтерів. Про це мер повідомив у своєму Telegram-каналі.

За його словами, з початку війни волонтери були й до сьогодні залишаються вірними союзниками міської влади.

Так, у найстрашніші дні війни, у дні бомбардувань та ракетних ударів волонтери разом із міською владою допомагали харків’янам, чим могли, — від надання медичної допомоги до вивезення людей із зони обстрілів.

«За час війни спільними зусиллями ми чимало зробили. Я пишаюся цим співробітництвом і вдячний за нього кожному! Зараз настав час вивести нашу співпрацю на  більш ефективний рівень. Пропоную створити у Харкові координаційну раду, яка об’єднає міську владу та волонтерів. Ми це зробимо найближчим часом. Також я пропоную обласній владі наслідувати наш приклад і створити координаційну раду з волонтерами для надання допомоги в районах Харківської області», — зазначив Ігор Терехов.

Нагадаємо, раніше MyKharkov.info повідомляли, що меморандум про взаєморозуміння та співпрацю щодо створення волонтерської ініціативи «Харківська армія відновлення» був підписаний 28 липня між Харківською міською радою та низкою громадських організацій.

Если вы нашли опечатку на сайте, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: