У Харкові створили Telegram-канал про героїв освітнього фронту

12:37  |  19.07.2022
У Харкові створили Telegram-канал про героїв освітнього фронту

Фото: city.kharkov.ua

Містян запрошують долучитися до Telegram-каналу «Харківські герої освітнього фронту». Як повідомили у Департаменті освіти, у спільноті публікують історії учнів та вчителів, які власним прикладом доводять незламність духу українського народу.

«У нашій спільноті будемо розміщувати історії вчителів, які оберігають свободу та майбутнє України на фронті; розповідатимемо про дорослі вчинки маленьких українців і про подвиги всіх тих педагогів та здобувачів освіти, які наближають нашу перемогу», — зазначили у департаменті.

Історії, фото/відео героїв освітнього фронту необхідно надсилати на електронну пошту nmpc@kharkivosvita.net.ua. У темі листа необхідно зазначити назву акції — «Харківські герої освітнього фронту», надати коротку інформацію про тих, кого вважаєте героями (про педагогів або учнів/вихованців закладів дошкільної, загальної середньої, позашкільної освіти): назву закладу освіти, посаду/клас навчання, контактний телефон.

«Запрошуємо всіх учасників освітнього процесу долучитися до нашої ініціативи та писати історію освітянської родини нашого міста разом», — звернулися до харків’ян у департаменті.

Долучитися до Telegram-канал «Харківські герої освітнього фронту» можна за посиланням.

Если вы нашли опечатку на сайте, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: