У Харкові створили другий інклюзивно-ресурсний центр

15:52  |  17.11.2022
У Харкові створили другий інклюзивно-ресурсний центр

Фото: city.kharkov.ua

Рішенням сесії Харківської міської ради 17 листопада був створений комунальний заклад «Харківський інклюзивно-ресурсний центр №2 Харківської міської ради». Центр працюватиме за адресою: вул. Шекспіра, 20.

Також на сесії перейменували комунальний заклад «Харківський інклюзивно-ресурсний центр Харківської міської ради» на комунальний заклад «Харківський інклюзивно-ресурсний центр №1 Харківської міської ради».

Як повідомили у Департаменті освіти, мета рішення — забезпечити права осіб з особливими освітніми потребами на здобуття дошкільної та повної загальної середньої освіти, у тому числі в закладах професійної (професійно-технічної) освіти шляхом проведення комплексної психолого-педагогічної оцінки розвитку особи та забезпечення їх системного кваліфікованого супроводу.

З 2018 року у Харкові працював один інклюзивно-ресурсний центр, на послуги фахівців якого постійно зростав попит.

У департаменті зазначили, що у 2021 році вже були здійснені заходи щодо створення філії існуючого інклюзивно-ресурсноrо центру, зокрема, проведені ремонти роботи в будівлі, приміщення укомплектовані необхідними меблями та засобами навчання. Тепер для задоволення потреб жителів міста філію перетворили на окремий інклюзивно-ресурсний центр.

Если вы нашли опечатку на сайте, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: