У Харкові продовжують щодня реконструювати водоводи

18:03  |  07.07.2022
У Харкові продовжують щодня реконструювати водоводи

Фото: city.kharkov.ua

Бригади аварійно-відновлювальних робіт Комплексу «Харківводопостачання» КП «Харківводоканал» 6 липня ліквідували дев’ять пошкоджень на трубопроводах холодного водопостачання та упорядкували вісім оглядових колодязів. Зокрема, у Слобідському районі ремонтники оперативно усунули два пошкодження на водоводах.

«Комплексні роботи на трубопроводах, що розташовані на бул. Юр’єва та в пров. Стрілецькому довелося проводити з тимчасовим відключенням водопостачання. Тому якісний ремонт водоводів виконали у найкоротший термін. Одразу ж після усунення пошкоджень відновили водопостачання  та впорядкували місця розриття», — повідомив начальник служби зовнішніх водопровідних мереж Слобідського району КП «Харківводоканал» Олексій Мацюк.

За інформацією підприємства 7 липня бригади запланували реконструювати 17 пошкоджених ділянок водоводів у різних районах Харкова.

Повідомити про виток води харків’яни можуть за тел.: 15-33. Для економії часу бригад необхідно вказувати місце витоку, точну адресу, а також надавати номер телефону заявника для уточнення.

Если вы нашли опечатку на сайте, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: