У Харкові продовжують працювати над будівництвом нових станцій метрополітену — Терехов

13:32  |  31.05.2022
Метро

Попри війну, у місті Харкові продовжують працювати над проєктом будівництва нових станцій метрополітену та електродепо, ведуться переговори з потенційними підрядниками. Харківський міський голова Ігор Терехов зустрівся із представником Європейського банку реконструкції та розвитку.

У рамках зустрічі сторони обговорили подальші кроки спільної співпраці.

Нагадаємо, проєкт будівництва електродепо та нових станцій Олексіївської лінії у бік вул. Одеської було затверджено ще до війни, і було оголошено всі необхідні тендери. Будівництво мало розпочатися навесні, але через розв’язану РФ війну тендерні процедури сповільнилися.

Наразі реалізація проєкту перебуває на стадії переговорів з учасниками тендеру, які мають підтвердити подальшу участь у конкурсі.

За словами мера, необхідні для будівництва кошти лежать на рахунках, і, як тільки дозволить воєнна обстановка, будуть взяті в роботу. Зараз же, з огляду на отриманий під час війни досвід, у місті хочуть внести деякі зміни до проєктної документації.

Зокрема, щодо будівництва електродепо на станції «Перемога».

«Ворог обстрілював наші депо, постраждала певна кількість складів метрополітену. Тому з метою безпеки проєкт необхідно змінити та пустити депо під землею. Ми повинні врахувати досвід, отриманий під час війни», — наголосив Терехов.

Если вы нашли опечатку на сайте, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: