У Харкові працюють 35 ринків та майже 200 супермаркетів

16:32  |  13.06.2022
Кабмин ввел госрегулирование цен на ряд продуктов питания

Попри труднощі та майже щоденні обстріли окупантами, заклади торгівлі, ресторанного господарства та сфери надання послуг міста Харкова продовжують свою роботу.

Як повідомили у Департаменті адміністративних послуг та споживчого ринку, станом на 13 червня, у місті працюють 192 супермаркети, що становить близько 65% від їх загальної кількості, та 35 ринків з 53-х. Також приймають клієнтів близько 215 аптек. Зокрема, працюють мережі «911», «Копійка», «Шара», «Аптека низьких цін», «Славутич» та ін.

Крім того, продовжують відновлювати роботу магазини непродовольчих товарів, побутової та електротехніки, будівельних матеріалів та косметичних товарів. Так, зараз у Харкові працюють 34 магазини мережі «Eva» та 21 магазин мережі «Prostor», а також шість супермаркетів «Comfy» та один «Епіцентр».

Також відновили прийом відвідувачів деякі заклади громадського харчування, зокрема, «Япошка», «Маранелло», «Париж», «Навруз», «Пробка» та ін. У місті працюють деякі літні майданчики, салони краси та заклади побутового обслуговування населення.

Если вы нашли опечатку на сайте, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: