У Харкові поступово збільшують кількість укриттів — Терехов

17:23  |  26.07.2022
В Харькове рассказали о временных укрытиях на случай чрезвычайной ситуации

Фото: city.kharkov.ua

У місті Харкові переобладнують підвальні приміщення житлових будинків та будівель соціальної інфраструктури в укриття, а також займаються будівництвом безпечних зупинок громадського транспорту.

Про це в ефірі національного телемарафону повідомив Харківський міський голова Ігор Терехов. За його словами, зараз зусилля міської влади та комунальних служб спрямовані на те, щоб у повному обсязі забезпечити життєдіяльність міста, наскільки це можливо за умов безперервних обстрілів.

Так, у місті готуються до опалювального сезону, курсує громадський транспорт, працюють аптеки та магазини, а також переобладнують та будують нові укриття. Зокрема такі роботи проводяться в закладах дошкільної та середньої освіти.

«Також ми створюємо першу зупинку-укриття. Зараз веду переговори з інтернет-провайдерами, щоб провести на ці зупинки громадського транспорту безкоштовний інтернет. Тоді люди зможуть комфортно і, головне, безпечно чекати на громадський транспорт», — повідомив мер.

Нагадаємо, що безпечні зупинки громадського транспорту являтимуть собою залізобетонні конструкції, розташовані поруч із зупинковими павільйонами. Їх планують встановлювати у місцях із найбільшою кількістю людей. Для встановлення перших безпечних зупинок у Харкові вже визначили 25 локацій.

Если вы нашли опечатку на сайте, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: