У Харкові переклали понад 30 кілометрів тепломереж

14:02  |  25.06.2022
У Харкові переклали понад 30 кілометрів тепломереж

Фото: city.kharkov.ua

Фахівці КП «Харківські теплові мережі» перекладають мережі та відновлюють джерела теплопостачання. Як повідомили 25 червня у КП «ХТМ», з початку року теплоенергетики переклали понад 30 км тепломереж.

Зокрема, зараз труби великого діаметра замінюють у центрі міста — на вул. Ярослава Мудрого та вул. Космічній. Завершуються роботи на Салтівці — на вул. Валентинівській та вул. Бучми, і триває заміна магістралей на пр. Льва Ландау.

Заступник технічного директора КП «ХТМ» Олексій Лука зазначив, що поки що всі затверджені ще до війни плани з реконструкції теплових мереж виконуються на 100%.

Також на підприємстві повідомили, що внаслідок бойових дій було пошкоджено приблизно 20% джерел теплопостачання міста, 15% з яких необхідно замінити. Станом на сьогодні, необхідні роботи виконуються на Північній Салтівці, в МЖК «Інтернаціоналіст», у мікрорайоні «Горизонт» та селищі П‘ятихатки.

Паралельно триває реконструкція чотирьох котелень за проєктами Світового банку, запланована ще до війни.

На підприємстві підкреслили, що необхідні матеріали купують коштом бюджету міської територіальної громади, і міська влада робить усе можливе, аби забезпечити теплоенергетиків безперебійним постачанням запчастин, палива і будівельних матеріалів для підготовки до опалювального сезону.

Если вы нашли опечатку на сайте, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: