У Харкові оперативно відновлюють пошкоджені водоводи

14:24  |  09.07.2022
У Харкові оперативно відновлюють пошкоджені водоводи

Фото: city.kharkov.ua

Бригади Комплексу «Харківводопостачання» КП «Харківводоканал» 8 липня усунули сім пошкоджень на трубопроводах холодного водопостачання та привели до ладу десять оглядових колодязів.

У планах на сьогодні – ремонт 15 пошкоджених ділянок водоводів. Зокрема, у Шевченківському районі ремонтники ліквідують аварійні ситуації на п’яти трубопроводах холодного водопостачання — на вул. Єсеніна, вул. 23 Серпня, вул. Університетській, пр. Незалежності та в’їзді Ковальському.

Як повідомив начальник Шевченківського району служби зовнішніх водопровідних мереж Андрій Целогородцев, комплекс ремонтних заходів, починаючи від виявлення пошкодження до благоустрою території, планують заздалегідь, щоб провести відповідні роботи в гранично стислі терміни. Також він зазначив, що досвідчені майстри забезпечені всім необхідним.

Для оперативної роботи бригад аварійно-відновлювальних робіт харків’ян просять докладніше повідомляти про виток води, вказуючи місце витоку, точну адресу та номер телефону заявника для уточнення. Інформацію приймають за тел.: 15-33.

Если вы нашли опечатку на сайте, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: