У Харкові оперативно відновлюють подачу води

14:02  |  02.06.2022
У Харкові оперативно відновлюють подачу води

Фото: city.kharkov.ua

Бригади Комплексу «Харківводопостачання» КП «Харківводоканал» щоденно виконують комплекс робіт з відновлення подачі води мешканцям міста. Про це повідомили в пресслужбі Харківської міської ради.

1 червня робітники ліквідували чотири пошкодження на трубопроводах холодного водопостачання і привели до ладу десять оглядових колодязів. 2 червня роботи проводяться на п’яти ділянках пошкоджених водоводів.

Як повідомив начальник служби зовнішніх водопровідних мереж Слобідського району комплексу «Харківводопостачання» Олексій Мацюк, з початку війни підрозділ працює злагоджено, не допускаючи збоїв із водопостачанням.

Зокрема, минулого місяця фахівці КП оперативно усунули аварійні ситуації на трубопроводах діаметром 600 мм та 400 мм на пл. Захисників України та вул. Ньютон.

«Прикладаємо всі зусилля, знання та досвід, щоб своєчасно ліквідувати критичні аварії, пов’язані з наслідками обстрілів, та пошкодження, що виникають через технічне зношування водопровідної мережі. Ситуація з водопостачанням жителів Слобідського району повністю контрольована, і люди не стикаються з проблемою відсутності води», — наголосив Олексій Мацюк.

Також він повідомив, що особливу увагу на підприємстві приділяють своєчасному ремонту водорозбірних колонок, які забезпечують деяких харків’ян водою.

Для оперативної роботи бригад аварійно-відновлювальних робіт харків’ян просять докладніше повідомляти про витікання води, вказуючи місце витоку, точну адресу та номер телефону заявника для уточнення.

Інформацію приймають за тел.: 15-33.

Если вы нашли опечатку на сайте, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: