У Харкові не працюють близько 90% підприємств — Терехов

19:57  |  18.07.2022
У Харкові не працюють близько 90% підприємств - Терехов

Фото: city.kharkov.ua

У місті Харкові через безперервні обстріли не працюють близько 90% підприємств. Про це повідомив Харківський міський голова Ігор Терехов в інтерв’ю «Суспільне».

«Був період, коли Харків п’ять днів не обстрілювали. І відразу почало відкриватися дуже багато і дрібного, і середнього бізнесу, і промислових підприємств. Але, на жаль, обстріл продовжився, тому що російського агресора не влаштовувало, що Харків почав перезапускатися. І як наслідок – люди зараз не можуть працювати, отримувати заробітну плату, купувати продукти харчування, медикаменти, товари першої необхідності. Тому ми і забезпечуємо їх гуманітарною допомогою», — зазначив Терехов.

Також він повідомив, що за перше півріччя Харків через війну виконав бюджет лише на 82,4%.

«У нас є невиконання бюджету на 1 млрд 600 млн грн. Це лише перше півріччя, але ми ж розуміємо, що надходження не збільшуватимуться, а знижуватимуться. Основні недоотримання – це податок на землю, податок на доходи фізичних осіб, які не працюють, орендна плата за об’єкти нерухомості. Крім того, сьогодні ми дотуємо наші комунальні підприємства, безкоштовно працює громадський транспорт, бо людям нема чим платити, ремонтуємо зруйновані трубопроводи. Все це – колосальні витрати», – зазначив Ігор Терехов.

Если вы нашли опечатку на сайте, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: