У Харкові ліквідували десять аварійних ситуацій на водоводах

11:16  |  26.07.2022
У Харкові ліквідували десять аварійних ситуацій на водоводах

Фото: city.kharkov.ua

Бригади аварійно-відновлювальних робіт комплексу «Харківводопостачання» 25 липня усунули 10 пошкоджень на трубопроводах холодного водопостачання та привели до ладу 10 оглядових колодязів. Зокрема, у Немишлянському районі був виконаний комплекс робіт з усунення серйозної аварійної ситуації на пр. Петра Григоренка.

Як повідомив начальник районної служби зовнішніх водопровідних мереж комплексу «Харківводопостачання» Павло Гладков, складне ушкодження сталося на водопровідній магістралі діаметром 600 мм, що забезпечує подачу води частині жителів району.

«Оперативно встановили причини виникнення аварії та розробили дієві заходи щодо її усунення. Районні бригади, незважаючи на певні труднощі, у стислий термін провели необхідні ремонтні роботи, і харків’яни — знову з водою», — зазначив Павло Гладков.

У планах 26 липня — виконати ремонтні роботи на 10 пошкоджених ділянках водоводів.

Для оперативної роботи бригад аварійно-відновлювальних робіт харків’ян просять докладніше повідомляти про витік води, вказуючи місце витоку, точну адресу та номер телефону заявника для уточнення. Інформацію приймають за тел.: 15-33.

Если вы нашли опечатку на сайте, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: