У Харкові коштом субвенції з держбюджету ремонтують будинки містян

21:32  |  18.07.2022
У Харкові коштом субвенції з держбюджету ремонтують будинки містян

Фото: city.kharkov.ua

У місті Харкові за рахунок коштів резервного фонду державного бюджету у розмірі 125 млн грн тривають роботи з обстеження та подальшого ремонту будинків, пошкоджених обстрілами окупантів.

Як повідомили у Департаменті житлово-комунального господарства, працівники комунальних підприємств займаються відновленням покрівель та встановленням металопластикових вікон.

Зокрема, за кошти отриманої субвенції у місті планують виконати поточний (4 785 кв. м покрівлі та 11 315 кв. м вікон) та капітальний (3 439 кв. м покрівлі та 1 197 кв. м вікон) ремонти у 128 будинках.

За словами Харківського міського голови Ігоря Терехова, перелік цих будинків був затверджений у столиці.

«Продовжуємо з Міністерством розвитку громад і територій, Кабінетом Міністрів України коштом субвенції відновлювати металопластикові вікна там, де це необхідно. Це затверджено відповідним документом міністерства. Попри те, що ситуація у місті напружена, роботи не припиняємо», — повідомив Ігор Терехов в ефірі національного телемарафону.

Як пояснили у департаменті, зараз металопластикові вікна безкоштовно встановлюють лише в будинках із затвердженого переліку. Міська влада не має відношення до розподілу коштів субвенції.

У майбутньому з метою ліквідації наслідків бойових дій та відновлення інфраструктури міста перелік об’єктів, які підлягають ремонту за рахунок коштів резервного фонду держбюджету, може розширюватися.

Если вы нашли опечатку на сайте, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: