У Харкові йде заміна 11 кілометрів магістральних тепломереж

16:19  |  04.06.2022
У Харкові йде заміна 11 кілометрів магістральних тепломереж

Фото: city.kharkov.ua

Робітники КП «Харківські теплові мережі» та підрядних організацій наразі займаються перекладкою 11 км магістральних трубопроводів на 31-му об’єкті. Як повідомили у КП «Харківські теплові мережі», лише на Салтівській філії виконують 11 перекладок магістральних мереж.

Одну з них, діаметром 600 мм, замінюють на вул. Бучми. Усього там планується перекласти 6 км трубопроводу. Частину мереж замінили ще до війни, ще 1800 м планується перекласти до 1 липня. У цих роботах задіяно п’ять підрядних організацій: «Інтекс СК», «ВВК Стиль», «Теплоквар», «Енергоконсалт» та «Монолітбуд».

Крім того, силами Салтівської філії КП «Харківські теплові мережі» перекладають ділянку трубопроводу діаметром 600 мм та протяжністю 1 км на перехресті вул. Івана Камишева та вул. Академіка Павлова.

На підприємстві зазначили, що всього за 100 днів війни у місті було пошкоджено 20 км тепломереж. Підрядні організації працюють у борг і без вихідних заради спільної мети — вчасно підготувати місто Харків до нового опалювального сезону.

Если вы нашли опечатку на сайте, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: