У Харкові дворовим робітникам передали велосипеди

17:34  |  27.07.2022
У Харкові дворовим робітникам передали велосипеди

Фото: city.kharkov.ua

Дворові робітники міста Харкова отримали 50 нових велосипедів. Про це повідомили в Харківській міській раді.

Велотранспорт на потреби комунальних служб передали в рамках проєкту «Інтегрований розвиток міст України ІІ» за фінансової підтримки Німецької урядової компанії «GIZ» та Швейцарського державного секретаріату економічних відносин «SECO».

З дворовими робітниками зустрівся Харківський міський голова Ігор Терехов. Він подякував їм від імені всіх харків’ян за те, що у воєнний час Харків залишається чистим та доглянутим містом.

«Я дуже вдячний за те, що ви робите. Сьогодні мені сказали: «Дякуємо за чисте місто». Цю високу оцінку харків’яни ставлять вашій праці. Так, важко, війна, постійні обстріли, розбиті будинки, ми з болем дивимося на все це. І в цей тяжкий час ви підтримуєте чистоту на вулицях, у дворах. Щодня ви здійснюєте свій невеликий, але подвиг. Я впевнений, що ми переможемо, відбудуємо наш Харків, і харків’яни завжди будуть з вдячністю ставитися до вашої важкої, але такої необхідної всім нам праці», — зазначив мер Харкова.

Також він повідомив, що це перша партія велосипедів, і в майбутньому планується нове надходження. Двоколісний транспорт двірники зможуть використовувати як для роботи, так і в особистих цілях.

Если вы нашли опечатку на сайте, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: