У Харкові через ЦНАП про пошкоджене майно повідомили півтори тисячі громадян

11:53  |  04.08.2022
Зазнаючи невдач на Луганському напрямку, окупанти відновили обстріли житлових кварталів Харкова - Залужний

Фото: president.gov.ua

Фахівці Центру надання адміністративних послуг міста Харкова та його територіальних підрозділів прийняли близько 1,5 тис. повідомлень про частково пошкоджене або повністю зруйноване майно внаслідок бойових дій. Крім того, адміністратори центрів надали 1895 консультацій щодо того, як подати повідомлення і що для цього потрібно.

Нагадаємо, держава збирає дані про зруйновані приміщення, щоб надалі відшкодувати втрату будинку чи квартири внаслідок бойових дій. Кожен громадянин може подати заяву, звернувшись до ЦНАП міста Харкова та його територіальних підрозділів.

Для подання заяви необхідно мати при собі паспорт, ідентифікаційний код та телефон (необов’язково смартфон). Також необхідно знати дату пошкодження та загальну площу майна.

Підтверджувати заяву фотографіями бажано, але не обов’язково, за наявності їх можна надіслати до ЦНАП електронною поштою. Після цього буде роздруковане підтвердження, що заява подана.

Також громадяни можуть самостійно повідомити про пошкоджене майно. Зробити це можна онлайн через державний сервіс «Дія».

Если вы нашли опечатку на сайте, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: