У Харківській області застосували аварійні відключення світла — «Укренерго»

11:13  |  08.11.2022
У Харкові відновлюють електроенергію - Терехов

Фото: city.kharkov.ua

Від ранку 8 листопада у низці регіонів України застосовуються аварійні відключення електроенергії через зростання споживання електрики населенням на тлі похолодання. Про це повідомляє пресслужба «Укренерго».

«Із 09:30 застосовані аварійні відключення у м. Київ, Київській, Чернігівській, Черкаській, Житомирській, Сумській, Харківській, Полтавській областях. Додаткові обмеження споживання необхідні тому, що через похолодання зростає споживання електроенергії, що приводить до збільшення навантаження на обладнання та дефіциту електроенергії в енергосистемі», — йдеться у повідомленні.

В «Укренерго» зазначили, що додаткове навантаження на електромережу збільшує загрозу аварій, не менш складних, ніж ті, що були спричинені російськими обстрілами.

При цьому планові графіки погодинних відключень упродовж доби діють по всій території України. Більш точну інформацію щодо відключень у конкретних регіонах має надати місцевий оператор розподільчих мереж (обленерго).

У компанії також розповіли, що ремонтні та відновлювальні роботи енергетичної інфраструктури тривають цілодобово.

«Будь ласка, не забувайте про необхідність заощадливо споживати електроенергію! Це дозволить менше застосовувати обмеження, спрямовані на попередження аварій, а також дасть змогу енергетикам зосередитися на ремонтах пошкоджених об’єктів, від яких залежить живлення цілих областей», — додали в «Укренерго».

Если вы нашли опечатку на сайте, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: