У Харківській міській раді створили новий департамент

16:16  |  25.01.2023
Харьковский горсовет

Рішенням сесії Харківської міської ради до структури виконавчих органів 25 січня було внесено низку змін.

Так, у міськраді створили Департамент розвитку муніципального менеджменту, і через це припинили діяльність Управління координації публічних закупівель Департаменту економіки та комунального майна й Управління енергоефективності та енергоменеджменту Департаменту з питань забезпечення життєдіяльності міста.

Зазначимо, що Департамент розвитку муніципального менеджменту виконуватиме функції у сфері здійснення закупівель товарів, робіт і послуг за бюджетні кошти, забезпечення енергоощадження та ефективного використання паливно-енергетичних ресурсів та контрольно-аналітичні функції.

У зв’язку з цим Управління контрольно-аналітичної діяльності Департаменту бюджету і фінансів перейменували на Управління фінансування адміністрацій районів Департаменту бюджету і фінансів.

Крім того, у зв’язку з передачею функцій щодо організації дорожнього руху від  Департаменту інфраструктури до Департаменту будівництва та шляхового господарства також була припинена діяльність Управління транспортної інфраструктури та організації дорожнього руху Департаменту інфраструктури.

Если вы нашли опечатку на сайте, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: