У харківських школах пролунав останній дзвоник

19:02  |  03.06.2022
У харківських школах пролунав останній дзвоник

Фото: city.kharkov.ua

У закладах загальної середньої освіти міста Харкова в режимі онлайн відбулося свято Останнього дзвоника, присвячене закінченню навчального року. Через російську агресію та війну, розв’язану в Україні, цього року традиційні шкільні лінійки пройшли в режимі онлайн. Про це повідомили в пресслужбі мерії Харкова.

Кожен клас сам визначався з часом проведення лінійок з огляду на відмінності у часі в країнах, де перебувають учні. До конференцій на платформі «Zoom» приєднувалися батьки та родичі учнів.

Наприклад, в Основ’янському районі останній дзвоник пролунав для 1037 випускників дев’ятих та одинадцятих класів, і загалом понад 7 тис. дітей отримали вітання онлайн.

У всіх школах Індустріального району з нагоди закінчення навчального року з екранів звучали вірші та пісні, привітання від директорів шкіл, вчителів та батьків, слова подяки освітянам.

У Слобідському районі учні, педагоги та батьки збиралися онлайн класами, школами, подякували один одному за дружбу, підтримку, отримані знання та гідний навчальний рік. А у Немишлянському районі керівники навчальних закладів побажали учням добре відпочити та набратися сил перед початком нового етапу навчання.

Свята останнього дзвоника відбулися і в Новобаварському районі. Усі, хто не зміг зустрітися у стінах рідної школи, відзначили закінчення навчального року в онлайн-форматі.

Если вы нашли опечатку на сайте, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: