У частині Індустріального району відновили водопостачання

13:16  |  15.02.2023
У частині Індустріального району відновили водопостачання

Фото: city.kharkov.ua

Робітники КП «Харківводоканал» відновили водопостачання у частині будинків житлових масивів «Рогань» та «Горизонт» в Індустріальному районі.

Як повідомив 15 лютого заступник директора з виробництва комплексу «Харківводопостачання» Микола Завада, під час чергового обстрілу ворог цілеспрямовано зруйнував один з об’єктів енергетичної інфраструктури.

За його словами, без електроенергії залишилася насосна станція, яка подає воду в частину будинків житлових масивів «Рогань», «Горизонт» та «Сонячний» в Індустріальному районі.

«Після зупинки насосів водопостачання на верхніх поверхах багатоквартирних будинків було на зниженому тиску або зникло зовсім. Відновлювальні роботи велися поетапно. Стабільно послугу налагодили вже о 12:00 13 лютого», — зазначив Микола Завада.

За його словами, водопостачання забезпечили шляхом перерозподілу подачі води з сусідніх насосних станцій. Микола Завада повідомив, що подібних ситуацій на об’єктах водопостачання раніше не виникало.

«Це тимчасове розв’язання проблеми. Вже впроваджується альтернативна програма відновлення подачі електроенергії на станцію, і ми готуємо майданчик для встановлення генератора. Поки що відзначаємо незначні стрибки і зниження тиску води на верхніх поверхах у нічний час, тому продовжуємо контролювати окремі адреси будинків, але загалом проблема вирішена. Для порівняння, вчора диспетчерська служба прийняла 228 заявок на відсутність води, а сьогодні — лише три, і всі вони мають індивідуальний характер», — наголосив заступник директора з виробництва.

Если вы нашли опечатку на сайте, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: