Перейти до контенту
СтаттіНовиниПогодаКарта тривогКаталог компаній
Новини Харкова Опубліковано

Цієї доби окупанти завдавали по Харківщині ракетних та артилерійських ударів – Синєгубов

Цієї доби окупанти завдавали по Харківщині ракетних та артилерійських ударів – Синєгубов
Фото Фото: kharkivoda.gov.ua

Цієї доби окупанти завдавали по Харківщині ракетних та артилерійських ударів. Про це повідомив голова Харківської ОВА Олег Синєгубов.

«Окремо дякуємо силам ППО, наслідки могли б бути набагато гірші», – зазначив начальник ХОВА.

Росіяни обстрілювали населені пункти Харківського, Чугуївського, Куп‘янського, Ізюмського районів.

У Вовчанській громаді горіли гаражі, внаслідок влучань пошкоджений господарчий блок Центральної районної лікарні. Отримали поранення 4 працівників райлікарні – 3 чоловіків та 1 жінка.

Ще один чоловік 62 років також отримав осколкові поранення. Усі постраждалі в середньому стані, загроз життю немає.

Обстріли окупантів зруйнували житловий будинок у Куп‘янську, ще в одному домоволодінні виникла пожежа. Без постраждалих.

Залишається високою мінна небезпека. У Протопопівці Ізюмського району на вибуховому пристрої у лісі підірвався 25-річний чоловік. Він госпіталізований з пораненнями, стан середній.

«Підрозділи Сил оборони України відбили атаку російських окупантів у районі села Хатнє. Наші Збройні Сили України тримають позиції та продовжують захищати Харківщину. Віримо в ЗСУ!», – підкреслив Олег Синєгубов.

Читайте також — Новини Харкова

Усі матеріали розділу