Перейти до контенту
СтаттіНовиниПогодаКарта тривогКаталог компаній
Новини Харкова Опубліковано

Три харківські театри стали фіналістами конкурсу V Всеукраїнського театрального фестивалю-премії «ГРА»

Три харківські театри стали фіналістами конкурсу V Всеукраїнського театрального фестивалю-премії «ГРА»
Фото Фото: kharkivoda.gov.ua

Засновником та організатором фестивалю-премії є Національна спілка театральних діячів України. Про це повідомили в ХОВА.

Цьогоріч Премії отримали три театри з Харківщини:

  • Харківський національний академічний театр опери та балету імені М.В. Лисенка в номінації «За найкращу музичну виставу у жанрі опери/оперети/мюзиклу»: «Вишиваний. Король України»;
  • Харківський державний академічний театр ляльок ім. В.А. Афанасьєва в номінації «За найкращу виставу на перетині театральних жанрів, мистецького синтезу і перформативних форм»: «Вертеп»;
  • Харківський державний академічний український драматичний театр ім. Т.Г. Шевченка в номінації «За найкращу виставу-рефлексію на події російсько-української війни»: «Нехай щастить».

Читайте також — Новини Харкова

Усі матеріали розділу