Транспортні апарати ШВЛ, придбані в межах ініціативи UNITED24, уже рятують життя на Харківщині

17:41  |  19.07.2022
Транспортні апарати ШВЛ, придбані в межах ініціативи UNITED24, уже рятують життя на Харківщині

Фото: kharkivoda.gov.ua

35 транспортних апаратів штучної вентиляції легень було придбано в межах ініціативи UNITED24 для закладів екстреної медицини України, зокрема, і Харківської області. Про це повідомили в Харківській ОВА.

Днями це медичне обладнання допомогло врятувати життя українському військовому. Лікарка-анестезіолог Аліна Окунєва з Центру екстреної медичної допомоги транспортувала пораненого військового із районної лікарні до медзакладу в Харкові. Для перевезення пораненого необхідно було забезпечити  штучну вентиляцію легень.

Транспортування пройшло успішно, наразі воїн отримує необхідне лікування.

Як повідомив директор КНП ХОР «Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Віктор Забашта, всього в Харківській «екстренці» обладнано апаратами штучної вентиляції легень близько 100 машин.

Останню партію транспортних апаратів ШВЛ було придбано в рамках ініціативи UNITED24 та передано закладам екстреної медицини України на початку липня.

«Всі наші виклики – екстрені і в будь-яку хвилину у пацієнта може статися порушення дихання, яке загрожує його життю. До того ж зараз воєнний час і бригади займаються також перевезенням пацієнтів із вогнепальними та мінно-вибуховими пораненнями. Сучасне медичне обладнання, в тому числі апарати ШВЛ, повинні бути доступними кожній бригаді», — зазначив Віктор Забашта.

Если вы нашли опечатку на сайте, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: