Терехова оштрафували на 3400 грн за російську мову в ефірі телемарафону

21:37  |  24.11.2022
Нюрнберг поможет Харькову приобрести электробусы - Терехов

Фото: city.kharkov.ua

Мера Харкова Ігоря Терехова оштрафували на 3400 гривень за використання під час телемарафону «Єдині новини» недержавної мови. Про це повідомив мовний омбудсмен Тарас Кремінь

Кремінь виніс постанову про накладення адміністративного стягнення у вигляді штрафу за порушення Тереховим Закону «Про забезпечення функціонування української мови як державної».

Як зазначено у постанові, мер у зверненнях до мешканців міста Харкова в ефірі телемарафону «Єдині новини» застосовував недержавну мову, чим порушив частину першу статті 12 Закону.

Через це на нього накладено адміністративне стягнення у вигляді штрафу у розмірі 3400 грн.

«Також винесено постанову про накладення адміністративного стягнення у вигляді попередження за порушення частини 6 статті 27 Закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної», відповідно до якої офіційні інтернет-представництва Харківського міського голови у Facebook та Telegram мають бути виконані державною мовою. Відповідно до статті 291 Кодексу України про адміністративні правопорушення зазначені постанови набирають законної сили після закінчення строку на їх оскарження: 4 грудня 2022 року», — повідомив Тарас Кремінь.

Если вы нашли опечатку на сайте, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: