Терехова обрали віцепрезидентом першого бюро Форуму мерів Європейської економічної комісії ООН

19:05  |  27.01.2023
Терехова обрали віцепрезидентом першого бюро Форуму мерів Європейської економічної комісії ООН

Фото: city.kharkov.ua

Харківського міського голову Ігоря Терехова було обрано віцепрезидентом бюро Форуму мерів Європейської економічної комісії ООН на 2023/2024 роки.

Бюро Форуму мерів було засноване 13 січня 2023 року рішенням 126-го Виконавчого комітету Європейської економічної комісії ООН (ЄЕК ООН) та є допоміжним органом Комітету з питань міського розвитку, житлового будівництва та землеустрою.

Як повідомили в Департаменті із взаємодії з міжнародними агенціями та фінансовими установами, як віцепрезидент Ігор Терехов разом з ЄЕК ООН візьме участь в організації Форуму мерів, який планується провести 2-3 жовтня 2023 року в Женеві (Швейцарія).

Зазначимо, що Форум мерів ЄЕК ООН — це найбільша міжнародна платформа для постійного обміну досвідом та взаємного навчання, де мери з Європи, Північної Америки, Центральної Азії та Кавказу представляють напрацювання щодо розв’язання проблем у своїх містах.

Міста обмінюються передовим досвідом у сферах будівництва житла, розвитку міського транспорту, диджиталізації, екології тощо.

Если вы нашли опечатку на сайте, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter

Оставьте комментарий

*

  1. Елена 21:42 | 27.01.23

    Какой ужас? Чему может научить такой мер? Как соль с песком покупать по цене сахара?

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: