Терехов зустрівся з сенатором США з питань оборони та безпеки

21:49  |  08.07.2022
Терехов розповів, скільки соціальних об’єктів Харкова зруйнували окупанти

Харківський міський голова Ігор Терехов 7 липня провів зустріч з сенатором США Томом Брюером. Про це мер повідомив 8 липня у своєму відеозверненні.

За його словами, зустріч була присвячена забезпеченню оборони Харкова та безпеки харків’ян. Сенатор пообіцяв зробити все можливе для того, щоб уряд Сполучених Штатів Америки надавав Харкову необхідну допомогу.

Крім того, Ігор Терехов нагадав, що міська рада продовжує надавати допомогу ЗСУ в обороні міста. Комунальні служби будують оборонні споруди не лише у Харкові, а й в області, тож у всіх неокупованих районах Харківщини працює техніка харківських комунальних підприємств та харківські спеціалісти.

Міський голова наголосив, що цю роботу необхідно прискорити.

«Я також звернув увагу голови військово-цивільної адміністрації області на те, що необхідно надати прискорення цій роботі з боку голів районів регіону. Впевнений, якщо райони області активізуються так же, як і харківські комунальні підприємства, справа піде набагато швидше. І наші військові отримають усі необхідні їм для захисту Харкова та області оборонні споруди», — наголосив мер Харкова.

Если вы нашли опечатку на сайте, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: