Терехов – журналістам: Кожен із вас – солдат на інформаційному фронті (відео)

13:13  |  06.06.2022
Терехов: Харьков должен самостоятельно встать на ноги

Фото: city.kharkov.ua

Харківський міський голова Ігор Терехов подякував українським журналістам, які з початку військових дій самовіддано працюють на інформаційному фронті. У своєму відеозверненні, яке вийшло 6 червня мер привітав усіх журналістів України із професійним святом.

«Зараз ми живемо у реаліях, де кожен із вас – солдат на інформаційному фронті. Війна показала, що цей фронт не менш важливий, чим бойові дії. Наші журналісти з першого пострілу російських окупантів стали висвітлювати всі жахи цієї війни, як завжди було прийнято в харківському журналістському середовищі, — вивірено, об’єктивно і правдиво. Для цього багато журналістів залишилися в місті, і це заслуговує на особливу повагу», — зазначив Ігор Терехов.

За його словами, усіма доступними методами брехні ворог намагається посіяти паніку серед українців, виставити Україну та її захисників у невигідному світлі. В таких умовах робота українських журналістів життєво необхідна, адже об’єктивна картина військового протистояння надає сил та вселяє віру у неминучу перемогу України.

Також Терехов відзначив роботу адміністраторів телеграм-каналів, завдяки яким мільйони людей оперативно дізнаються про обстановку в містах та селах, обмінюються новинами та мають можливість швидко реагувати на сигнали тривоги.

«Я впевнений, що у цій війні Україна переможе, зокрема й завдяки всім вам. Адже наші журналісти, наші воїни інформаційного фронту, воюють за свою справу, за свою землю. Воюють затято і самовіддано, як і наша армія на передовій», — наголосив мер Харкова.

Если вы нашли опечатку на сайте, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter

Метки:

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: