Терехов: ТЕЦ-5 необхідно націоналізувати (відео)

15:24  |  22.07.2022

Фото: city.kharkov.ua

Міський голова Ігор Терехов 22 липня публічно звернувся до голови Харківської обласної військової адміністрації з питання націоналізації ТЕЦ-5. Причиною цього стало те, що вкотре теплоцентраль не виконала зобов’язань перед харків’янами. Про це повідомили в пресслужбі мерії Харкова.

21 липня ввечері на ТЕЦ-5 повідомили, що сьогодні з 12:00 в деяких районах відключать гарячу воду, знаючи, що котельня на Павловому Полі виведена в ремонт. Про це на нараді з Ігорем Тереховим повідомив генеральний директор КП «Харківські теплові мережі» Василь Скопенко.

За його словами, без гарячої води тимчасово залишилися мешканці близько 800 будинків на Олексіївці, у Новобаварському та частково Холодногірському районах. Василь Скопенко наголосив, що раніше з ТЕЦ-5 була досягнута домовленість про те, що городяни будуть забезпечені гарячою водою.

Тепер же на ХТМ розпочали оперативний ремонт котельні на Павловому Полі, а послугу зможуть відновити не раніше, ніж за 10 днів.

Терехов зазначив, що харків’яни не мають бути заручниками фінансових непорозумінь між приватними господарюючими структурами.

«Хочу сказати керівникам ТЕЦ-5, «Харківміськгазу». Ви — два приватні підприємства, які мають суміжних власників. У нас попереду — опалювальний сезон в умовах війни, тому миритися з пріоритетами ваших комерційних інтересів я не маю наміру. Я хочу, щоб харків’яни стабільно отримували тепло та гарячу воду, тим більше коли йде війна», — підкреслив мер Харкова.

Терехов резюмував, що для врегулювання ситуації він публічно звертається до голови Харківської обласної військової адміністрації з проханням надіслати листа до Ради національної безпеки та оборони з питання націоналізації стратегічно важливого об’єкту, який знаходиться у приватних руках.

Если вы нашли опечатку на сайте, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter

Метки:

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: