Терехов просить бути акуратними із газовим обладнанням та закликає бути обережним при переході дороги (відео)

17:07  |  22.11.2022
Терехов просить бути акуратними із газовим обладнанням та закликає бути обережним при переході дороги

Фото: city.kharkov.ua

За дев’ять місяців війни росіяни пошкодили 117 інфраструктурних об’єктів Харківських теплових мереж. У Харкові продовжують облаштовувати пункти обігріву. Про це повідомив Харківській міський голова Ігор Терехов.

Терехов закликав харків’ян бути максимально акуратними із газовим обладнанням.

«Знаю, що багато хто напередодні холодів купує додому газові балони великого обсягу. Вони не призначені для використання в багатоквартирних будинках, їх заправкою повинні займатися професіонали і лише в теплих приміщеннях зі спеціальним обладнанням, а недотримання цих правил безпеки загрожує вибухом. Не наражайте на небезпеку себе і своїх сусідів», — повідомив мер міста.

За його словами, в останній місяць різко збільшилася кількість ДТП, у яких страждають пішоходи.

«Це пов’язано з тим, що через війну ми не можемо включити освітлення на вулицях. Я закликаю харків’ян при переході дороги наскільки можна підсвічувати себе ліхтариком», — повідомив Терехов.

Він нагадав, що минулого тижня запустили декілька нових автобусних маршрутів, зокрема від метро пр. Гагаріна на Основу, від метро Академіка Барабашова до Кулиничів, від автостанції Індустріальна до селища Затишшя.

«Харків живе та працює, допомагає армії, ремонтує дороги, утеплює будинки, відновлює житло, продовжує готуватися до проходження найскладнішого опалювального сезону. Ми разом протистоїмо російській агресії – Харків отримав свою іменну медаль «Місто героїв – Харків». Це було б неможливо без нашої самовідданої праці та нашої спільної віри та роботи на Перемогу України. Ми разом! Ми – харків’яни!», — сказав Терехов.

Если вы нашли опечатку на сайте, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter

Метки:

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: